Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

MARAŞDER GENEL BAŞKANLIĞIMARAŞDER GENEL BAŞKANLIĞI
Tel:0212 524 46 46Tel:0212 524 46 46
Faks:0212 621 99 44Faks:0212 621 99 44
infoinfo
@@
marasder.orgmarasder.org

Kahramanmaraş
Dernek Logosu Dernek Logosu


Sol Reklam Sol Reklam

İletişimİletişim Formu Formuinfo@marasder.org
Kaydol
E-Bülten E-Bülten

K.MaraşK.Maraş Canlı İzle Canlı İzle
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın

HOŞ GELDİNİZ,LÜTFEN DUYGU,DÜŞÜNCE VE GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIRMISINIZ? TEŞEKKÜRLER... SAYFA 4

12 Şubat 2013
Kahramanmaraş 'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yılı kutlu olsun.
12 Şubat 2013
Maraşlım Bir Hamaset Destanı Nakşedildi Bağrına, Yurdumun Arslanları Öldü İman Uğruna, Ruhlarda Bayraklaşan Allah İçin Savaştır, Bu Şehitler Diyarı, İşte bu yer Maraştır.... ...... Maraş bize mezar olmadan dusmana gulzar olmaz ....12 subat K.marasin dusman isgalinden kurtulusunun 93. yili simdiden kutlu olsun edeler.... Davut DAL...
SAFA DİŞ
31 Ocak 2013
Hayatımın baharında,ilk defa Kahramanmaraş'tan,ailemden,arkadaşlarımdan kopup geldiğim İstanbul'da,aile sıcaklığını bulduğum Maraşder ile tanışma fırsatım olduğu için,kendimi şanslı hissetmemin mutluluğunu yaşıyorum...Marmara üniversitesini tercih ederken,"İstanbul'da nasıl yaşarım,zor olmazmı"dediğim zaman,babam demişti k,;"orda maraşder var oğlum..orda Lütfi Şirikçi abimiz var.tasalanma"dediğinde çok haklıymış...Gerçekten de Maraşder ve yönetici abilerimiz,bizlere gurbette olduğumuzu farkettirmedikleri için,şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum...
26 Ocak 2013
herkese benden selam olsun ben kahramanmaraş ın gökun ilçesinden geldim istanbul'da burda maraşderle iletişim kurdum allah o kuruluşu kuranlardan razı olsun bize o gurbette sıcaklık dostluk ve yardımlaşmayı öğreten abilerimize ablalarımıza gönülden kutlarım ve desteklerim onlarla beraberken gurbette olduğumu hiç hissetmiyorum çok teşekkür ediyorum ...
14 Ocak 2013
Allah'ın selamı üzerinize olsun .. Makale konularına ulaştım ve 'Kahramanmaraş ve Germanica Antik Kenti' konusunu seçtim aynı konuyu seçen arkadaşlarla ortak çalışma yürütebiliriz .. Bilgilerinize ..
Herkese merhabalar. Burada bunları laf olsun diye yazmıyorum. Benim burası hakkında söylemek istediğim tek şey var o da 'GÜVEN'. Şöyle ki; Ben zor durumda kalsam , arasam, ulaşsam buraya ellerinden geleni yapacaklar gibi hissediyorum bana bu güveni verdikleri için ve her gittiğimde sıcaklık ile samimiyet ile karşıladıkları içinde çok çok teşekkür ederim. Tüm arkadaşlara da hayatında başarılar. Her şey gönlünüzce olsun.
13 Ocak 2013
İstanbul'daki 3. senem ama dernekle bu sene tanışma fırsatı buldum, geç oldu ama güç olmadı diyelim. Dernek yöneticilerimiz ve orada tanıştığım hemşerilerimle sıcak bir ortam yakaladık dernekte. Umarım İstanbula yeni gelen K.Maraşlılar deneğin varlığından benden daha kısa sürede haberdar olurlar, selam ve sevgiler.
13 Ocak 2013
Allah'ın selamı üzerinize olsun .. Derneğin öğrencilere katkı yapacağını düşündüğü projeleri hayata geçirmesi çok güzel umarım herkes bunun iyi bir firsat olduğunun farkındadır ve Maraşder'in herşeyden önce memleket sevgisi , öğrencilere katkı yapma aşkı içinde olduğunu unutmaz .. (Makale için üyelik yaptığım halde giremiyorum sorun kısa sürede çözülür umarım..)
07 Ocak 2013
selam aleykum Değerli dernek yöneticilerine ve bu hizmete gönül veren tüm abilerimize ve arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Kahraman Maraşlı - Misafir

06 Ocak 2013
gurbetin bir köşesinde hasret cana yetti anne ne gelen oldu ne giden bu bayramda bitti anne
06 Ocak 2013
Gurbette yaşamaya başlayalı 7 sene oldu önce lise sonra üniversite. Liseye gittiğimde çok istedim şehrimden birilerini bulmayı hemşerim demeyi hatta ilk maraşlı birisini bulduğumda ilginç bir mutluluk olmuştu bende. Maraşder'e ilk geldiğimde Kahramanmaraş'lı birçok insanı bir arada görünce de aynı duygu hissettim. Daha her ne kadar yeterli muhabbet ortamını oluşturamasamda kendi adıma ilerleyen günlerde daha hoş duygular hissedeceğimi umuyorum. Maraşder üyesi abilerime.ablalarıma ve arkadaşlarıma iyi çalışmalar diliyorum herşey gönlünüzce olsun.

Mesture Karaçalı - Misafir

05 Ocak 2013
Kahramanmaraş'ın güzelliğini, büyüsünü en iyi orada yaşayanlar anlar. Bu yıl İstanbul'da ilk senem.Kahramanmaraş gibi bir şehirden gelip İstanbul'da okumak gerçekten çok zormuş.İstanbul'un zorluklarına alışmaya çalıştığım şu ilk senemde bir yardımcım da Maraşder oldu.Burada okuyan Kahramanmaraş lı öğrencilere sağladığı imkanlar ve verdiği maddi manevi desteklerden dolayı Maraşder'e en içten duygularımla teşekkürlerimi sunuyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

Kenan Gün - Misafir

05 Ocak 2013
Ne zaman 46 plaka görsem Kahramanmaraş İstanbul'a toplanmış sanırım. Bambaşka bir duygudur Kahramanmaraş'ı anlatmak. Her an Göksun'da olmak gelir içimden. Memleketimin suyundan içmek bir ömür yaşamak isterim edelerimin diyarı Kahramanmaraş'ta... İstanbul'da Maraşder'in olması ve dernek büyüklerimizin elimizden tutması madden ve manen bize destek çıkmasından dolayı dernek büyüklerimize çok çok teşekkür ediyorum. 10 yıldır faaliyet gösteren Maraşder gün geçtikçe verdiği hizmeti genişletmektedir. Tüm edelerimi gönülden selamlıyorum...
05 Ocak 2013
Öncelikle sunu söylemek istiyorum K.maraş benim için çok değerli . Sevdiklerim , ailem herkes orda. . Hem zaten insan memleketini nasıl sevmez ki . Doğrusu ben eğitimimi bitirdikten sonra ileriki yaşamımı Maraş ta geçirmek istiyorum inşallah . . Liseyi de dışarıda okuduğum için Maraş tan baya uzak kaldım . İstanbul'da da Maraşder sayesinde memleketlilerinle aynı ortamda bulunmak insana gerçekten çok iyi moral oluyor . .Maraşder in maddi,manevi katkılarından dolayı çok teşekkür ederim . . Bizlere burada sahip çıktıklarından dolayı,destek olup,sevgilerini gösterdiklerinden dolayı tekrar teşekkür ederim .
05 Ocak 2013
Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesindenim. İstanbul'daki 3. senem ve 3 senedir Maraşder'e üyeyim. Dernekte bulunan herkes, bizler için birşeyler yapmak için çabalıyorlar. Bizlerin iyi-kötü, maddi-manevi her anımızda yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Sizi tanımanın yanında, çok değerli dostlar da edindim. Kattığınız tüm yenilikler için teşekkürler, iyi ki varsınız.
04 Ocak 2013
Öncelikle merhaba, bu sene İstanbul'da 3. senem ve Kahramanmaraş'ın İstanbul'daki güzide derneği Maraşder'i tanımaktan dolayı çok mutluyum. Üniversiteye geldiğimden bu yana, bizlerden maddi manevi desteklerini esirgemeyen Maraşder'in değerli yöneticileri ve üyelerine teşekkürü bir borç bilirim. Kahramanmaraş'ımızı en güzel şekilde temsil eden ve kendimizi hemşehrilerimizle beraber memleketimiz Kahramanmaraş'ta hissetmemizi sağlayan Maraşder bizler için bir gurur kaynağı. Emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım.
04 Ocak 2013
Kahramanmaraşlıyım.Marmara üniversitesi hukuk fakültesi 1.sınf öğrencisiyim.Ben de marasder üyesiyim.Maraşder gurbetteki kahramanmaraşlıların birbirileriyle tanışması açısından önemli bir konuma sahip.Marasder aynı zamanda düzenlediği kurs ve proğramlarla öğrencilerin gelişimine katkıda bulunmak gibi ulvi bir işleve de sahip.Emeklerinden dolayı tüm dernek yöneticilerine ve çalışanlarına kalbî şükranlarımı sunarım.
04 Ocak 2013
Merhabalar ben Esra ERTUĞRUL. Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde yaşıyorum.Ben İstanbul'a geldiğimde bu büyük şehirde nasıl okuyacağım diye çok endişelenmiştim. Kahramanmaraşlı bir arkadaşım İstanbulda Maraşder var demesi üzerine araştırdım. Fatih'in Aksaray semtinde bulunan ve Kahramanmaraşlı öğrencilere burs veren yere gidip tanıştığımda kendimi Kahramanmaraş'ta hissettim. Hem maddi olarak hem de yeni arkadaşlar tanışmak gerçektende bana gurur ve onur verdi. Bize bu imkanları veren Maraşder'e ve Derneğe her türlü katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyor ve bu çok kutsal hizmetlerinde başarılar diliyorum.

Bilal Duyar - Misafir

04 Ocak 2013
KAHRAMANMARAŞ'lı gurbet ellere düşer...Samimiyet arar,dostluk arar.Abi diyebileceği birilerini arar.Kardeş sevgisini özler.Yolu KAHRAMANMARAŞLI kocaman yürekli insanların buluştuğu MARAŞDER'e düşer;onlar kiminin ailesi olur,kiminin hocası,kiminin kardeşi....TEŞEKKÜRLER MARAŞDER....
04 Ocak 2013
İstanbul Üniversitesi başkan adaylığımda kaç oy alabildiğimi de görebilseydim oysa ne çok sevinecektim :)
1 2 3 4 5 6 ......7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 
Sayfa 4 / 19 61-80 arası / 369 kayıt

Sayfa Üretim süresi :0,0156

90 212 524 46 46 © 1999 marasder.org
Kahramanmaraş Derneği (Maraşder) http://www.marasder.org

Tam Ekran